Zmiany nastroju i wahania dotyczące uczuć do chłopaka

jestem 24-latka usmiechnieta, energiczna, pomyslową. Lecz czasem mam doła (potrafie sie wyplakac) w ktorym mysle ze chcialabym miec kompletnie inne zycie, a za chwile potrafie sie cieszysz z zycia. Duzy wplyw na moja psychike ma chlopak, sa powody do ktorych powinnam go zostawic ale nie potrafie,mial probe samobojcza jak chcialam go kiedys zostawic. zastanawiam sie czy go kocham. Duzo osob mowi ze stac mnie na innego. Po alkoholu szuka zaczepki u innych chlopakow. Wtedy nie mam zadbego wplywu.

Witam,
z tego, co czytam jest Pani w sytuacji, w której trudno Pani podjąć decyzję, co do przyszości Pani związku, ma Pani dużo wątpliwości. Na pewno warto zastanowić się nad tym, dlaczego Pani nastrój jest zależny od zachowania chłopaka i co Panią przy nim trzyma. Może warto posłuchać jak inni widzą tę relację, skąd pomysły u nich, że powinna Pani go zostawić. Czasami otworzenie się na inny punkt widzenia pozwala lepiej zrozumieć sytuację, w której się tkwi. Niepokoi mnie też fakt, że przy próbie zakończenia przez Panią związku chłopak chciał popełnić samobójstwo. Warto się przyjrzeć tej sytuacji - często tego typu zachowania są próbą zmanipulowania partnera i jeszcze większego uwiązania go przy sobie. Jeśli stwierdzi Pani, że ten związek jest toksyczny i opiera się na dużej zależności polecam wizytę u psychoterapeuty, z którym wspólnie znajdzie Pani najlepsze dla siebie rozwiązanie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w odnalezieniu właściwej dla siebie drogi