Zmiany włóknisto-torbielkowate z metaplazją apokrynową

Witam, mam wynik histop. Zmianay włóknisto-torbelkowate z metaplazja apokrynową.Ogniska rozrostow wewnatrzzrazikowych z lekką atypią komorkową. W badaniu IHC SMA+ p63+. lekarz powiedzial, że wynik nie jest dobry i prosze przyjsc za 3 miesiące. Guzek byl 8mm. mam tez drugi w innej pierasi i stwardnienie tkanek w prawej obok wycietego guzka w bipsji mammotomicznej. Błagam o interpretacje ,bo zwariuje do lipca,.

Stwardnienie w okolicy po biopsji, to norma, co do guzka w drugiej piersi, to rozumiem, że lekarz leczący o tym wie i uznał,że nie wymaga interwencji, Kontrolna wizyta za trzy miesiące jest celowa, nie widzę powodu do niepokoju