Zmine ręce i stopy i kołatanie serca

Witam. Mam 23 lata, 48 kg., 161cm wzrostu, niskie ciśnienie (dwa dni temu lekarz ledwo mi je zmierzył 70/100), marzną mi ręce a w szczególności stopy, które potrafią być lodowate cały dzień pomimo grubych skarpetek i picia ciepłych napojów. Czasami mam odczucie kołatania serca, bywa również, że ciężko mi się oddycha (odczucie jakby jedno płuco mi nie pracowało), dodam jednak, że jestem osobą dosyc emocjonalną i często się stresuje. Czy opisane wyżej objawy mają mnie martwić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać następujące badania morfologię, TSH, pomiar glukozy i udać się do lekarza rodzinnego. Należy wykluczyć przyczyny hormonalne opisanych objawów w tym choroby tarczycy.
Pozdrawiam