Zniesienie rezerwy płynowej przedrdzeniowej i modelacja przedniego zarysu rdzenia

Mam okropny ból barków, pleców, głowę mi urywa i mrowienie rąk. Rezonans rok temu: c5/c6 centalno-prawostr. ekstruzja tarczy m-k zniesienie rezerwy płynoej przedrdz., modelacje przedniego zarysu rdz. kręg., zwężenie pr. otworu m-k. Prawy nerw rdz. na tym poziomie modelowany w otworze m-k, możliwy niewielki ucisk. W częściach trzonów zmiany typu Modic 1 i 2. c4/c5 centalno-obustronna protuzja tarczy m-k, zniesienie rezerwy płynowej przedrdz. i modelacje przedniego zarysu rdz. kr. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa lub neurochirurga. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie