Zniszczony sportem kręgosłup w części lędźwiowej

mam 43 lata zniszczony sportem kręgosłup w części lędźwiowej,ale przy okazji badania MR kręgosłupa(uwypuklanie krążków,przepuklina,zwężenie otworów międzyk.,spłycenie lordozy lędźw.,dehydracja krążków miedzykr.,obszary zmian zwyrod.-obrzękowych typu Modic I,w trzonie kręgu S1 nietypowy naczyniak,guzki Schmorla) STWIERDZONO:W ŚRODKOWEJ CZĘŚCI NERKI PRAWEJ WIDOCZNE CZĘŚCIOWO OGNISKO śr.15mm O MIESZANEJ NIECO PODWYŻSZONEJ ECHOGENICZNOŚCI.Jakie mogą być tego przyczyny?Dziękuję.Aneta

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie badania w postacie Tk jamy brzusznej z kontrastem. Proszę koniecznie udać sie do lekarza nefrologa lub lekarza rodzinnego .po badaniu bedzie mozna określić odpowiednie postepowanie.