Żółte i gęste upławy z pochwy u 13-letniej dziewczyny - co to oznacza?

Mojej 13-letniej córce od 1,5 roku lecą gęste i żółte upławy. Na początku myślałam, że to może tak jest, bo dostanie okres, ale okres dostała już w lipcu 2009 r. i nadal ma takie upławy. Nie wiem, co to jest, co mam zrobić?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Powinna Pani zaprowadzić córkę do ginekologa, gdyż upławy mogą świadczyć o infekcji w obrębie narządu rodnego.