Żółty nalot na języku i ból w podbrzuszu

Witam , co prawda od 4 dni mam zółty nalot na języku , ale od ok roku czesto boli mnie w podbrzuszu ,ginekologiczny problem jest wykluczony , równiez mam wrzody zoladka które kiedys byly leczone ,natomiast leki przestałam brac kiedy zaszłam w ciaze , po ciazy zaczely sie problem z bolami podbrzurza myslalam ze to problem ginekologiczny ale ten zostal wykluczony , teraz bole sie nasilaja i w dodatku ten jezyk , co to moze oznaczac , co zrobic z tym problemem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Jeśli jednak problemy ginekologiczne zostały wykluczone, najbardziej prawdopodobne są nieprawidłowości w obrębie przewodu pokarmowego.Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.