Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zrobiło mi się słabo podczas stosowania diety 1000 kcal

Odchudzam się od 3 miesięcy,ważę 47 kg przy wzroście 164 cm. Z reguły jem około 1000 kcal dziennie,mam 18 lat. Wiem że to nierozsądne,jednak przez cały ten czas czułam się bardzo dobrze. Do wczoraj. Około godziny 17 zrobiło mi się słabo,usiadłam, moje ręce zaczęły drżeć,oddech się przyspieszył,z trudem łapałam powietrze.Mało rozumiałam z tego co się dzieje.Zrobilo mi sie jeszcze bardziej słabo,przestraszylam sie.Zjadłam 4 kromki chleba, wypiłam jakies 2 litry wody i przeszlo.Co mi było? boje si
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Właściwości korzenia żeń-szeń

Korzeń życia ? tak nazywany jest w azjatyckim obszarze kulturowym żeń szeń. Lekarz Leszek Walentynowicz udziela informacji, dlaczego warto dostarczyć organizmowi żeń szeń, zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Panią objawy wskazują na hipoglikemię, czyli spadek poziomu cukru we krwi. Taki stan spowodowany jest przez dietę jaką Pani stosuje i niedostateczną podaż węglowodanów. Zdecydowanie proszę zatem pomyśleć o powrocie do normalnego odżywiania. Tym bardziej, że Pani BMI wynosi 17,5 co oznacza niedowagę!!! Dalsze odchudzanie może spowodować nieodwracalne powikłania!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy