Zsunięcie prezerwatywy do pochwy podczas stosunku a ryzyko ciąży

Witam Wczoraj uprawialiśmy z dziewczyną seks (nie bylo wytrysku) no ale zostala gumka w jej pochwie 4-5 cm wyciagnela i zaraz poszla sie przemyc .. Jaka jest szansa procentowa unikniecia niechcianej ciązy Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Milena Lubowicz

Niestety nie jestem w stanie podać danych procentowych, tym bardziej, że nie podaje Pan, który to był dzień cyklu. Szansa na ciążę w takim przypadku nie jest jednak duża, ale nie można jej wykluczyć.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Ryzyko ciąży w takim wypadku wynosi kilka procent. Proszę pamiętać iż żadna metoda antykoncepcyjna nie jest skuteczna w 100%