Zwiększenie wód płodowych w 32. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 32 tygodniu ciąży i w usg wyszło mi zwiększenie wód płodowych Afi 20. Lekarz zlecił mi kolejne usg za 2 tygodnie aby kontrolować. Mam pytanie czy jak z dzieckiem na usg zawsze było wszystko dobrze to teraz przez te wody możesz coś grozić mojemu maleństwu? Tak bardzo się boję o moją córeczkę.

Lekarz zalecił tylko obserwację, więc zapewne nie widzi nic niepokojącego i zagrażającego obecnie stanowi zdrowia dziecka.