Żylaki na nogach w 36. tygodniu ciąży

Mam pytanie odnośnie mojej ciąży obecnie jestem w 36tyg 1 dzień ,od 3 miesiaca przyjmuje cleksane , gdyż powstały u mnie straszne żylaki na nogach obawiano się zakrzepicy , 3 dni temu zrobiono mi badania dimery wynoszą 5000 a po badaniu doplerowskim stwierdzono zakrzepice w prawej nodze 20 cm, oprócz tego mam okropne żylaki sromu . Jest to moja druga ciaza poprzednia rozwiązana została poprzez cc przyczyna wysokie proste stanie główki. Czy mogę liczyć na cc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis może wskazywać na konieczność cięcia cesarskiego. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę!