Alergia a uczucie obecności gulki w gardle

Witam Od 2 tygodni mam dziwne uczucie jakbym miała coś w gardle. Byłam tydzień temu u pani doktor laryngolog i stwierdziła że tam nic nie ma. Czy może to być spowodowane alergią ( jestem alergiczką całoroczną i mam uczulenie na wszystkie możliwe pyłki, trawy itd.) Dodaż że miewam napady kaszlu, czasami trzesię mnie tak jakby z zimna ale nie mam gorączki. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dolegliwości nadal się występują proponuję udać się do lekarza alergologa.