Ataki paniki przy depresji i nerwicy

Witam od kilku lat leczę sie na depresje i nerwice plus ataki paniki ale nie w tym rzecz od kołku dni stałam sie znaczona nawet po wypoczynku zaczelam oczywiscie czytać na Google o chorobqch i znalazlam anemię boje sie ze ja mam moja dieta nie jest kompleksowa. Mam wizytę na pobranie krwi w przyszły czwartek ale niestety mieszkam w szkocji i nie moge zadać wszystkich badań . Prosze o opinie czy moze mam anemię i jak ogolnie sie ja leczy czy sa jakies specjalne leki czy tylko dieta i witaminy ?

W tej sytuacji (szczególnie, gdy wyniki będą dobre) bardziej wskazywałoby to na objaw nerwicowy (nadmierne lub chroniczne zmęczenie jest jednym z klasycznych objawów). Dlatego zachęcam do podjęcia psychoterapii lub-jeśli już w niej Pani jest- omówienia tego ze swoim terapeutą.

Witam Panią
Wnioskuję, że zaburzenia depresyjno – nerwicowe
i ataki paniki leczy Pani tylko farmakologicznie.
Powinna Pani jednak wiedzieć, że leczenie
farmakologiczne nie leczy nerwicy ani depresji
ani ataków paniki i nie rozwiązuje Pani problemów,
jedynie tłumi objawy.
Jeżeli badania lekarskie wykluczyły anemię,
a chciałaby Pani skutecznie pozbyć się problemu
i wyleczyć z nerwicy, depresji, ataków paniki i ich konsekwencji,
to zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

WItam, wygląda to na objaw depresji lękowej lub zaburzenia lękowego.
Radziłbym Pani zgłosić się do psychoterapeuty i pomyśleć o odstawieniu leków.
Jeżeli przeczyta Pani informacje na moim profilu zrozumie Pani dlaczego. Tamże znajdzie Pani także informacji na temat porad online SKYPE , z których radziłbym skorzystać. Pozdrawiam