Ból brzucha na wysokości żołądka i silne bóle lewej strony twarzy

Przez 5 dni miałam problem z brzuchem, bliżej nie określony ból na wysokości żołądka, nie mogłam za bardzo jeśc, bo ból się nasilał, po 5 dniach przeszło, ale wystąpiły silne bóle lewej strony twarzy od szczęki do ucha. Miałam leczony ząb kanałowo, po 3 razie p.stomatolog powiedziała, że mam wszystko na 200% wyleczone i nie jest to wina zębów. Udałam się do otolaryngologa, który stwiedził,ze nia mam zadnych stanów zapalnych uszu czy nosa.Od 3 lat mam silne azs, co robić? do jakiego lekarza isc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.