Ból po prawej stronie brzucha - czy to ciąża?

Witam,
otóż użyłam po 23 godz. E*** od wpadki z chłopakiem. To był 15 dzień cyklu. Po tygodniu wystąpiło krwawienie, które zamieniło się w okres i trwało 7 dni - bardzo obfite. Dziś skończył mi się okres, ale bardzo bolą mnie piersi i po prawej stronie pępka ból jest nie do wytrzymania.
Czy to oznacza ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Skuteczność antykoncepcji po stosunku jest bardzo wysoka, jeśli zażycie tabletki nastąpi w czasie zgodnym z zaleceniem producenta, skuteczność jest tym wyższa, im wcześniej to nastąpi.
W opisanej sytuacji skuteczność powinna być wysoka i wydaje się, że opisane dolegliwości mogą być spowodowane działaniami niepożądanymi przyjętego preparatu.
Jeśli dolegliwości nie ustąpią wskazana jest konsultacja z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl