Ból w podbrzuszu po stosunku i brak apetytu

Witam.Mam 18 lat i od 2 miesięcy współżyję z moim chłopakiem (jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami w kwestiach intymnych). Kilka dni temu kochaliśmy się (z prezerwatywą i bez także). Od tego dnia aż do dziś towarzyszy mi ból w podbrzuszu .myślałam, że to przez zbliżającą się miesiączkę, którą mam mieć za ok.2 dni.Dodatkowo towarzyszy mi świąd oraz pieczenie w miejscu intymnym, pomimo częstego mycia się i stosowania maści. Czuję brak apetytu i od kilku dni jest mi słabo. Co może mi dolegać?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bóle podbrzusza oraz świąd i pieczenie mogą wskazywać na stan zapalny. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa, który po zbadaniu będzie mógł zalecić właściwe postępowanie.