Ból w prawym boku po treningu siłowym
mam 23 lata i jestem aktywny sportowo, po jednym z treningow zaczal mnie bolec bok po lewej stronie na linii pachy na dolnych zebrach, bol uaktywnia sie przy wysilku fizycznym, mialem robione zdjecie RTG ale nie wykazalo zlamania. Do kogo mam sie z tym udac i co moze byc przyczyna bolu, jakie kroki poczynic?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji powinien Pan udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.