Ból z prawej strony po operacji wyrostka

Witam. Niecałe trzy miesiące temu miałam operacje wycięcia wyrostka robaczkowego, niestety połączone z zapaleniem otrzewnej. Od wczoraj odczuwam ból z prawej strony przy jakiś bardziej gwałtownych ruchach lub jak uciskam brzuch z lewej strony to czuje rwący ból w miejscu wyrostka. Co to może być? Proszę o pomoc!!!

Trudno określić co może być powodem tych dolegliwości bez bezpośredniego badania, bez badań dodatkowych. Najczęściej przyczynami takich dolegliwości po tego typu zabiegu, w przypadku przebytego zapalenia otrzewnej są zrosty. Najlepiej udać się na badanie kontrolne w tej sprawie bezpośrednio do chirurga.