Bóle i uciski w głowie

Witam. Od kilku lat zmagam się z bólem i uciskiem głowy. Jest to zlokalizowane nad brwiami po obu stronach zapuchnięte. Kolejne objawy to światłowstręt, spływanie wydzieliny po tyl. ścianie gardła nie zawsze, wyczuwanie czasami zapachu ropy, od niedawna zawroty głowy przy gwałtownym wstawaniu. Laryngolog wykluczył chore zatoki( na pods.TK bez kontrastu)a bylam pewna ze to zatoki czołowe. Prosze o odpowiedz co może być przyczyna i czy na pods. TK opisywane są wszystkie zatoki? dziekuję bardzo

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
TK zatok pokazuje wszystkie zatoki.