Bóle okolic nerek pojawiające się przy zginaniu

Od 4 dnie boli mnie z prawej strony z tyłu tak jak by nerka teraz zaczął mi schodzić ból na przód przy zginanie się również mam z tym problem do mam stany pod gorączkowo 37.6 na noc jest najgorzej bo zaczynają mnie łapać okropne bóle że skurczami proszę o pomoc co to może być

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza. Lekarz po zbadaniu Pani zleci niezbędne badania - na pewno warto wykonać podstawowe badania typu morfologia, CRP, analiza moczu, kreatynina, usg jamy brzusznej. Po dokładnym badaniu i rozmowie z Panią lekarz zadecyduje, czy konieczne są jeszcze inne dodatkowe badania i zaleci odpowiednie postępowanie terapeutyczne.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz