Bóle w okolicy nerki i podbrzusza z prawej strony

Dzień dobry . Moja 16 córkę od 3 tygodni boli w okolicy nerki i podbrzusza z prawej strony w moczu pojawiło się białko nabłonki płaskie i krwinki białe , USG nerek wyło bez zmian.Brała już zastrzyki bo rodzinny lekarz stwierdził zapalenie pęcherza . A teraz ból powrócił .Wyniki krwi są w normie a teraz pojawiła się temperatura. Co może dziać się nie tak ? Z góry dziękuje za odpowiedź

Dzień dobry,

Trudno bez dokładnego zbadania Pani córki stawiać diagnozę. Jeśli dolegliwości powróciły, to stan zapalny nadal się utrzymuje. Proszę nie lekceważyć objawów, tylko jak najszybciej udać się z córkę do lekarza. Trzeba koniecznie wykonać "na świeżo" morfologię, CRP, analizę moczu, kreatyninę, mocznik, elektrolity. Lekarz musi dokładnie zbadać córkę, bez fizykalnego badania jamy brzusznej trudno diagnozować i zlecać dodatkowe badania. Jeśli proces zapalny był w początkowej fazie, to w usg nie musiały pojawić się zmiany.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz