Bóle podbrzusza i wymioty a torbiel u 18-latki

Witam! Wczoraj rano córka skarżyła mi się na ból w podbrzuszu, ale sama stwierdziła, że może w końcu dostanie okres. Będąc w szkole ok.godz 9.30 dostała bardzo silnych bóli nie mogąc prawie chodzic! w tej chwili leży w szpitalu na ginekologii. Pierwszy lekarz wykonał usg i stwierdził, że to torbiel! Na wieczornej wizycie ordynator stwierdził, że żadnego torbiela nie ma!Córka ma 18-cie lat i bardzo obfite i nie regularne miesiączki! Dodam, że oprócz bóli były także wymioty prawie sama woda!Pozdr.

Witam,
możliwe iż w ciągu dnia torbiel pękła.
Objawy typowe dla ostrego stanu.
Proponuję rozmowę z lekarzem prowadzącym, który zna więcej szczegółów i odpowie na Pani wątpliwości