Bóle przy wprowadzaniu członka do pochwy

Witam, odczuwam ból podczas stosunku a konkretnie przy wprowadzaniu członka do pochwy, jakby była tam bariera, przez którą ciężko przejść i wywołuje to ból i uczucie ciepła. Seks jest praktycznie niemożliwy, bo po pomimo kontynuowania tego właściwie "na sile" ból jest nadal silny. Raz po stosunku w uplawach zaobserwowalam jakby ślad krwi. Żadnych innych objawów nie odczuwam.

Dzień dobry,

Pani opis może wskazywać, że, mimo, że podjęła Pani współżycie, może Pani być wciąż dziewicą - tzn. że Pani błona dziewicza może być wciąż nie do końca przerwana - stąd ból, uczucie "bariery" oraz krwawienie. Taki "przypadek" może się zdarzyć w związku ze specyficzną budową ww. błony oraz jej naturalną rozciągliwością. W celu rzeczywistego zdiagnozowania stanu rzeczy sugerowałbym wizytę u ginekologa.

Inną, odmienną od ww. przyczyną problemu może być np. niewielkie nawilżenie pochwy, mogące być wynikiem niedostatecznego podniecenia, co również może wywoływać uczucie "blokady", ból oraz śladowe mikrouszkodzenia wewnętrznej ściany pochwy. W tej sytuacji spróbować można dodatkowego nawilżania w postaci różnego rodzaju lubrykantów dostępnych na rynku. Można również starać się wydłużyć grę wstępną do czasu uzyskania odpowiedniej wilgotności.

Pozdrawiam.