Bóle stopy i drętwienie

Od prawie roku boli mnie stopa. Zaczęło się od drętwienia po długiej jeździe samochodem po czym przestawało, aż ból został na stałe, zmienia się tylko natężenie i pojawił się w mniejszym stopniu w drugiej nodze. Często mam zimne stopy, na których nie widać zmian zewnętrznych. Piłem dużo alkoholu, lecz od trzech miesięcy jestem na diecie po zapaleniu trzustki. Wyniki wątrobowe i trzustkowe miałem mocno podwyższone lecz wróciło do normy jedynie cholesterol trochę podwyższony. Jakie badanie zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.