Bolesność kręgosłupa, drętwienie rąk a wynik TK

witam mam 30 lat boli mnie kregoslóp przy tym bóle glowy i rak oraz dretwienie rak Prosze o interpretacje opisu zdjec rtg kregoslupa Lordoza szyjna zniesiona, w górnym odcinku kregoslupa zastapiona niewielka kifoza Zmiany Zwyrodnieniowe w stawach Luschki Krazki miedzykregowe C5/C6 C6/C7 miernie obnizone Niewielkie prawowypukle boczne skrzywienie kregoslupa z rotacja kregow srodkowego odcinka, Kifoza miernie poglebiona Zmiany zwyrodnieniowe wyrazone obecnoscia sladowych osteofitów przy

Witam serdecznie,

Wynik badania świadczy o zmianach zwyrodnieniowych w obrębię trzonów kręgów (osteofity). Świadczy także o zniesionej lordozie szyjnej. Lordoza to fizjologiczne wygięcie kręgosłupa. Wszystkie to zmiany mogą powodować u Pani objawy bólowe.
Wskazana jest konsultacja u lekarza ortopedy w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.