Bradykardia i niski poziom tętna

U lekarza pierwszego kontaktu byłem w ost miesiacu z 4 razy , 3 razy mnie karetka zabierała...zrobili mi kompleks badań krew, mocz itd przebadany od stop do głow..procz tego zrobilem holter..mam bradykardie tetno w nocy 28/29..ale zawsze mialem takie tetno, jestem aktywny fizycznie i nigdy mi nic nie było bardzo dobrze sie czulem..fizycznie i wydolnosciowo 150 %..czekam na echosonde serca..na Sorze wyszlo mi, że mam zwapnienie w szyszynce,splotach naczyniowych komor bocznych mozgu..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować proces diagnostyczny zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Zlecone badania mają na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości.