Brak apetytu, budzenie w nocy, skurcze brzucha po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

brałam pigułki przez miesiać, po przestaniu zaczełam nie mieć w ogole apetytu, budzic sie o tych samych godzinach, miewam skurcze brzucha, przez 2-3 dni tak jakby złuszczała mi się skóra z pochwy w grubych kawałkach. kochalam się z moim partnerem przez stosunek przerywany, ZAWSZE. są szanse, że jestem w ciązy czy to po prostu skutki uboczne odstawienia pigułek?

Witam. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji nie można więc wykluczyć ciąży.