Brak okresu a wysiłek fizyczny

Witam.. 7 dni temu wraz z moją dziewczyną spędziliśmy razem noc.. bawiliśmy się ale nie było seksu.. dotykaliśmy się tylko narządami (o jej wargi.. bez głębszej integracji).. 2 dni temu minął jej termin w którym pojawić miał się okres.. przyszedł dziś.. i zniknął.. bóle i inne objawy typowe dla okresu.. ból piersi, brzucha i humory.. czy to normalne mogące wynikać ze stresu i wysiłku fizycznego (bieganie) ? Proszę o szybką pomoc. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku spóźniającej się miesiączki warto wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.