Brązowa wydzielina, ból brzucha, czy mogę być w ciąży?

Witam.
Mam problem. Miesiączkę miałam 11 lutego, 18 lutego współżyłam z zabezpieczeniem. Mój cykl trwa 32-34 dni. Ogólnie mam nieregularne miesiączki. Zauważyłam brązowo-mleczną wydzielinę i przez jakieś dwa dni ciemno - brązową. Byłam u swojej ginekolog tydzień temu i powiedziała mi , że mam obserwować co dalej się będzie działo, ale od dwóch dni znów się pojawiła ta ciemno - brązowa wydzielina więc znów do niej poszłam i nic takiego mi nie powiedziała.

Brzuch mnie boli i nie wiem co się dzieje? Robiłam rano test i wyszedł negatywny. Okres mam za niedługo, bo 12 dni dostać. ale się nadal boję, że coś jest nie tak.
Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Do zbliżenia doszło najprawdopodobniej w okresie niepłodnym i w dodatku z zabezpieczaniem, tak więc nie powinna Pani obawiać się ciąży. Istnieje wiele możliwych przyczyn plamienia śródcyklicznego, np. zaburzenia hormonalne, nadżerka szyjki macicy, polip, infekcja w obrębie dróg rodnych, mięśniaki macicy. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać w kolejnych cyklach, konieczna będzie diagnostyka- badanie ginekologiczne i ewentualnie badanie stężenia hormonów we krwi.
Pozdrawiam serdecznie!