Brązowe plamienia pod koniec opakowania Logest

witam , biore logest, 6 opakowanie za tydzien poniedzialek biore ostatnia tabletka a mam plamienia brazowe, czy to normalne. Wczesniej nie mialam , jak juz przy koncowce troszke. Czy moge brac dalej anty i czy zachowana jest antykoncepcja? Robilam test dzis rano negatywny.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę dokończyć opakowanie jeśli sytuacja się powtarza proponuję udać się do ginekologa, w celu zmiany preparatu