Ciągły ból podbrzusza, szczególnie po prawej stronie

Ciagły ból podbrzusza szczególnie po prawej stronie,ból okolice lędzwiowej,łydek ,ud,osłabienie,biały śluz,ból kosci ogonowej,mieśniak macicy,powiększona macica,zaparcia 2 tyg.bolesne oodawanie i mały kał.Zmiany nastroju,ból pośladków,drżenia,tak ciągle z 14 dni przed miesiączką aż do zakończenia,wycienczenia a potem trochę spokoju,chęc życia,energia i znowu za miesiąc to samo.

Witam,
Od strony psychologicznych czynników ,powodujjących,że boli akurat ta część ciała,zachęcam do kontaktu z terapeutą,który pomoże Pani zrozumieć problem a także zaradzić mu świadomie.
Serdecznie pozdrawiam.