Co oznacza ból po prawej stronie podbrzusza?

Dzień dobry. Szukam pomocy w sprawie bólu po prawej stronie podbrzusza dokuczającego mi od dwóch miesięcy. Na początku ból pojawiał się sporadycznie i był lekki. W tej chwili stał się bardzo dokuczliwy w szczególnych sytuacjach - kiedy siedzę lub się schylam. Gdy siedzę ból jest silny, boli cała prawa strona podbrzusza i promienuje do prawej nogi. Kiedy wstaję boli jeszcze jakiś czas mocno a potem słabnie. Ból ma charakter tępy, wdaje się jakby to był ból jajnika. Nie boli przy dotykaniu. Nie mam biegunki ani zaparcia. Zrobiłam USG ginekologiczne i USG brzucha - wszystko ok. Nie odczuwam bólu kręgosłupa. Co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsza diagnostyke , czy były jakieś badania z krwi? Badania rtg kręgosłupa ?