Co jest powodem bólu podbrzusza u osoby uprawiającej seks?

Witam Moje okresy roku(od nowego do starego): 25Dni,24dni,26dni,25dni,27dni,27dni,26dni,26dni,27dni,26dni,26dni,27dni Okres dostałam 14 lutego i trwał 5 dni. 2 dnia okresu kochałam się z mężem bez gumki ze skończeniem w środku,w 8 dniu cyklu kochałam sie z gumką,( dni plodne),w 14 dniu cyklu kochałam sie ze skonczeniem w srodku bez gumki. I wczoraj po stosunku później zaczęło mnie lekko pobolewac podbrzusze. I dzisiaj podbrzusze mnie boli jak na okres . Okres za ok 12 dni. Czemu mnie boli podbrzusze? Czy to objawy wczesnej ciąży??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć