Co mogą oznaczać takie objawy po cesarce?

Witam. 3 tygodnie temu miałam cesarkę. Od paru dni mam dreszcze z zimna trzęsę się a potem nagle jest mi gorąco i jestem cała spocona. Do tego boli mnie głowa nad oczami i mam chyba zapalenie moczowe bo przy oddawaniu moczu strasznie piecze i boli na dole. W szpitalu wykryto mi niedokrwistość ciążową. Proszę mi odpisać co to może być? I nieraz jeszcze jak patrzę to rozmazują mi się litery ale tylko troszkę.

Wymaga Pani pilnej konsultacji z lekarzem. Objawy mogą świadczyć o zakażeniu bakteryjnym i należy szybko rozpocząć leczenie antybiotykiem. Istnieje możliwość, że doszło do zakażenia po operacji - lekarz musi zbadać brzuch i skontrolować gojenie się rany. Możliwe, że doszło do zakażenia układu moczowego drogą zstępującą, bądź przeciwnie- infekcja mogła rozpocząć się w drogach moczowych, a następnie szerzyć się drogą krwi.