Co oznacza wynik badania po HCG?

Jestem po hcg wynik :macica zrotowana.Jama macicy znieksztalcona z ubytkiem kontrastu w okolicy ciesni mogacym sugerowac uwypuklejaca sie Blizne w miejscu ciecia cesarskiego z niecalkowitym zrostem sciany macicy i ubytkiem kontrastu w okolicy prawego rogu mogacym odpowiadac polipowi lub miesniakowi podsluzowkowemu .jajowody kontrastuja sie z opuznieniem poszerxone w odcinku dystalnym przemieszczają kontrast przy 3 dawce.czy mam jeszcze szanse na2 dziecko? Czy kajowody byly niedrozne?wizyta przedemna

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka. Proszę udac się do lekarza ginekologa . Nie ma jednoznacznej odpowiedzi odnoście niedrozNosci jajowodów