Co oznaczają nadmierne gazy po grypie jelitowej?

witam mam nasetpujacy problem tydzien temu dokladnie w sobote 26.09 dostałam objawów grypy jelitowej biegunka wymioty goraczka , (musze dodac e to 3 taka grypa w przeciagu 2 msc) W poniedzialek 28.09 objawy ustąpiły , jednak pojawily sie wzdecia brak apetytu i gazy w zalądku . do dzisiejszego dnia malo co jem , mam olbrzymie gazy i odbija mi sie "sfermentowanym jedzeniem" Co to moze byc? co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć