Mdłości, odbijanie, gazy i bóle brzucha a spłaszczenie kosmków jelitowych

Dolegliwości mam już 4 lata. Zaczęło się w Anglii od takiej dolegliwości jak: nagła biegunka i wymioty,gorączka,sztywnienie mięśni,ostre bóle brzucha (cały brzuch).Po 2 miesiącach przyleciałam szybko do Polski zwiedziłam wielu lekarzy wykryto spłaszczenie kosmków jelitowych więc przeszłam na dietę bezglutenową.Biegunka i wymioty ustąpiły po roku,pozostały mdłości,odbijanie,gazy,falowe bóle brzucha i kości.Ważę 43 kg przy wzroście 175 cm mam 27 lat.Jestem bardzo osłabiona, jakie badania wykonać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty gastrologa. Lekarz po zbadaniu wdroży odpowiednie badania dodatkowe.