Co oznaczają powiększone węzły chłonne po infekcji gardła?

Witam. Od 4 miesięcy po infekcjach gardła zmagam się z powiekszonymi i bolacymi wezlami na szyi ( na usg odczynowe). Tydzień temu morfo z rozmazem wszystko ok poza limfocyty 52% monocyty 13% gran. Segment. 23%. Dziś test na ebv igm ujemne igg 300. Czy po 4 miesiącach mogło wyjść igm ujemne a to wszystko to mononukleoza? polecana dalsza diagnoza? Ob wporzadku rtg klatki też.. Bardzo się boję :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami. Proszę udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke sadze ze konieczna jest dalsza diagnostyka