Co powoduje okresowe bóle brzucha?

Od kilku lat silne okresowe bóle brzucha, przy ucisku z prawej dolnej strony ostry.USG ok.Biegunki, mdłości i niedokrwistość.Kolonoskopia ok ale pobrali wycinki-przewlekłe nieswoiste zapalenie jelit o małym nasileniu.Lekarz że bardzo skąpy opis ale że kalprotektyna w kale wysoka zapisał Asamax.Poprawa kalprotektyna trochę spadła.Przerwa w lekach i nawrót objawów i kalprotektyna jeszcze wyższa.Po tem kolonoskopia przy wysokiej kalprotektynie bez zmian. Gastroskopia też.Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza gastroenterologa i ponowne badania