Co znaczy ból i ciepło w tej okolicy promieniujący do pachwiny, biodra i brzucha?

Witam, od ok miesiąca mam wyczuwalnego guzka pod prawą kością biodrową. Czasem czuję ból i ciepło w tej okolicy promieniujący do pachwiny, biodra i brzucha nad prawym biodrem. Wcześniej przed jego pojawieniem się miałam robione USG jamy brzusznej które wykazało naczyniak a na wątrobie i drobny piasek na nerkach. Chirurg skierował mnie na USG pachwiny lecz do terminu daleko. Co to może być?

Witam serdecznie,

Ostateczną odpowiedź uzyska lekarz prowadzący na podstawie wszystkich zleconych badań. Dlatego też, na chwilę obecną nie można nic więcej powiedzieć.

Pozdrawiam.