Co znaczy krwiak po cesarskim cięciu?

W poniedziałek 10 czerwca miałam planowe cięcie cesarskie. Było to moje trzecie cięcie. Dwa poprzednie były nie planowane. Mam niestety krwiaka w powłokach skóry, stakismstwardnienie przy bliźnie. Brzuch filologowie do okoła, ale powoli spływa. We czwartek zostałam wypuszczona do domu. Dziś poczułam ból w bliźnie mocniejszy i okazało się że blizna obok krwiaka zaczęła krwawić... co robić? Krwotok to nie jest ale krew kapie.

Witam , proszę pilnie zgłosić się do oddziału gdzie było wykonywane cięcie lub do najbliższego szpitala na SOR , z.żurawski