Co znaczy prawe pole nadnerczowe pogrubiałe do 23 mm z możliwym guzkiem?

Problemy z hormonami Witam, Wykryto u mnie PCOS lecz inne hormony dały wiele do myślenia. Dostałam skierowanie na usg nadnerczy, wyszło tu cytuje ,,Prawe pole nadnerczowe pogrubiałe do 23 mm z możliwym guzkiem". Podaje wyniki badań: - Androstendion: 4,17 ng/ml - 17-hydroksyprogesteron: 2,59 ng/ml - DHEA-SO4: 395,60 ug/dl - SHBG: 52,16 nmol/l - Kortyzol rano: 7,32 ug/dl - Kortyzol wieczorem: 7,53 ug/dl Mam 20 lat. Proszę o odpowiedź czy w tej sytuacji powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm powyższych objawow nie można się wypowiedzieć sadze ze warto jestbwykonac ct jamy brzusznej