Czy mogę być w ciąży, skoro testy wychodzą negatywnie?

Witam, mam 25 lat oraz choruję na niedoczynność tarczycy. Kochaliśmy się z narzeczonym w dni płodne (wyznaczone z aplikacji) w tym samym okresie towarzyszyły mi domniemane bóle okołoowulacyjne, od tamtej pory bolało mnie podbrzusze i jajniki, wykonuwałam testy wychodziły negatywnie. Dziś jest dzień spodziewanej miesiączki, test wykonany z porannego moczu negatywny, natomiast rano pojawił się ból głowy, mdłości po wypiciu kawy. Miesiączka pojawiła się dzień po terminie i trwała tylko 2,5 dnia. Pierwszy dzien obfity, drugi mniej, nagły stop i później przed pił dnia tylko plamienie. Test wykonywany popołudniu? Czy jest prawdopodobieństwo ciąży?

Jest wiele możliwych przyczyn nieprawidłowego krwawienia, nie da się stwierdzić ani wykluczyć ciąży tylko na podstawie podanych informacji. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.