Czy mogę nie robić teraz przerwy w braniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne okres dostalm 14.05 a tabletki zaczelam bracbod 15.05 nastepnie ominelam chyba 3 tabletki 18.05 ,21.05 i 24.05 Chcialam przesunac moj okres gdzyz wyjezdzam i moje pytanoe brzmi czy moge nie robic teraz przerwy w braniu tabletek i zaczac opakowanie i czy zostanie zachowana antykoncepcja pozdrawiam

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeżeli nie zastosuje Pani przerwy między kolejnymi opakowaniami, to może dojść do plamienia w trakcie stosowania antykoncepcji.