Czy mogę stosować Regulon przy wysokim cholesterolu i trójglicerydach?

Dobry wieczór, Czy mogę stosować Regulon , przy wysokim cholesterolu i trójglicerydach.(skutki uboczne?) Nie biorę tabletek na obniżenie bo ich nie toleruje mój organizm. Regulon przepisał mi lekarz jako pomoc przy leczeniu torbiela na jajniku. Dziękuję i życzę miłego wieczoru.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kardiologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania leczniczego.