Czy mogło dojść do powikłań?

Witam, Bardzo proszę o poradę 2 tygodnie temu miałam zdjagnozowane zapalenie oskrzeli. Gorączka do 39 leczone antybiotykiem. Od 3 dni mam tem 37,4 i dołączył się bol w okolicy ledzwiowej ciągnący do biodra. Od kilku msc leczę się u nefrologa nawracajacy krwinkomocz erytrocyty wyługowane, niewielka ilość białka. Kreatynina 0.93 mg/dl ( 0.50-0.90). Egfr 69. Czy mogło dojść do powiklan i czy taki bol może sugerować większe problemy z nerkami. Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Tak. Radziłbym skonsultowanie Pani dolegliwości z nefrologiem. Pozdrawiam.