Czy preparat z aloesem nawilży skórę dziecka od środka?

Dzien dobry! Czy preparat z aloesu do picia nawilzy od srodka skore dziecka? Jest to aloes firmy aloe wera. DziewcZynka ma 7 lat i od noworodka ma problem ze skora. Lekarze podejrzewaja colodiol baby. Probowalismy juz mase rzeczy/ lekow ktore w jakims stopniu pomagaja ale szukamy najlepszego rozwiazania. Co mozna zrobic? Czy sa jakies specjalistyczne badania w tym kierunku? Lub jakies uniwersalne preparaty? Bardzo prosze o odpowiedz i jakiekolwiek sugestie. Z gory dziekuje.

Przy takiej ilości cukru prostego nikt nie ma prawa się dobrze czuć, jedzenie takich ilości słodyczy znacznie osłabia organizm, poziom cukru jest cały czas wysoki, od tego boli głowa, człowiek jest ospały, zniechęcony, na nic nie ma chęci i siły. Nie zwalałbym winy na pracę zawodową tylko proszę ograniczyć te ilości, a wręcz całkowicie wykluczyć. Dalsze jedzenie takich ilości skończy się wkrótce cukrzycą, grzybicą. Można odstawić słodycze z dnia na dzień, trzeba się przygotować na osłabienie, ból głowy, ponieważ jest to stan podobny do odstawienia narkotyków, tu uzależniającym czynnikiem jest cukier. Ale trzeba przetrzymać ten czas (około tygodnia, może dłużej lub krócej) i będzie lepiej. w tym czasie proszę dużo pić (niegazowanej, niesłodzonej wody), wprowadzić do diety dużą ilość warzyw, płatki owsiane, kasze, pełnoziarniste pieczywo - błonnik zawarty w nich ustabilizuje poziom cukru na właściwym poziomie.