Czy przez infekcję beta hcg może wynosić 11,39?

Witam zmagam się z czymś takim. Staramy się o dziecko z mężem. Od jakiś trzech dni mam bóle dołem brzucha klocie lewego jajnika wahania nastrojów. W piątek czyli 03. Marca mam dostać miesiączkę no ale wcześniej wykonałam 3 testy ciążowe które każdy z nich jest pozytywny tylko te kreski są słabe. Najbardziej mnie nurtuje test z krwi czyli beta hcg ponieważ gdy robiłam ja miesiąc temu wykazała 2.39. A teraz gdy zrobiłam wczoraj okazało się że wynosi 11.39 moje pytanie czy możliwe że jestem w ciąży skoro beta tyle wyniosla a jest to wczesna ciąża dlatego wynosi ona tyle? Dziwi mnie to ponieważ w tamtym miesiącu przy badaniu wskazała ona 2.39 i dwa razy wtedy robiłam ja tylko w odstępie 3 dni i dalej było 2.39 a teraz w tym miesiącu jak zrobiłam o owulacji wyniosła ona 11.39. Na dodatek przyplatala mi się infekcja ponieważ gdy oddaje mocz lekko mnie to boli i wgl ale zażywam femisept uno i pomaga czuje już się trochę lepiej ale czy przez infekcje beta hcg może pokażac taki wynik błagam pomóżcie mi

Lek. Michał Lenard

Taki wynik badania wskazuje z dużym prawdopodobieństwem na wczesną ciążę. Infekcja nie powinna mieć wpływu na wynik. Pozdrawiam!