Czy sen z przerwami i nadmierna potliwość to oznaki depresji?

Dzień dobry od 10 lat choruje na depresję od 2 lat nie biorę leków bo chce być w ciąży i bylam ale poronilam w 10 tygodniu ciąży jestem pół roku po lyzeczkowaniu mam coś takiego że śpię z przerwami w nocy kopię nogami budzę się zlana potem ręce też całe Mokre i nogi w ciągu dnia też rece pocą się ciśnienie czasem rośnie wyżej biore leki bisocard bo choruje na nadciśnienie przy tym zaburzenia rytmu serca mam na depresję tylko neospasmine sobie zazywam doraźnie i choruje też na niedoczynność tarczycy stosuje euthyrox niewiem czy to nawroty depresji?często też niemam na nic sił proszę o pomoc nie chce brać leków na depresje bo chce być w ciąży

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na odpowiedź Pani organizmu, na przewlekający się stres (domniemam jako odpowiedź na samoistne poronienie i oczekiwanie ciąży?).

Myślę, że przydatna byłaby dla Pani osobista konsultacja/rozmowa z Psychologiem, by mogła Pani porozmawiać o tym, co jest przyczyną symptomatyczną.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Życzę Pani pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605