Czy taka anemia z żelaza świadczy o raku?

Witam 5 miesiecy temu mialam stwierdzona anemie z niedoboru zelaza badanie kolonoskopi gastroskopi , badania ginekologiczne nic.nie wylazaly , hematolog potwierdzil iz wszystko w porzadku .po 2 mc zazywania zelaza wyniki sie bardzo poprawily byly idealne. Z hemoglobiny 8,8 do 13,5. Po dwoch mc od zakaczenia leczenia zrobilam badania kontrolne gdzie hgb znow spadla do 8,5 :( zelazo przyjmowalam 3 mc od zdiagnozowania choroby.dlaczego nastapil tak drastyczny nawrot choroby, czy to moze nowotwor

Witam , prosze udać sie ponownie do hematologa , to On skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty lub zaplanuje diagnostykę , z.żurawski